JUSTPENGHUI 13pcs ХСС Вежба Малку Обложени Пресврт Вежба во Собата со 1/4 Хексадецимален месо тело Работи за Метал,Дрво,Алуминиум, Тенок Железо Боја Случаен Вежба малку

JUSTPENGHUI 13pcs ХСС Вежба Малку Обложени Пресврт Вежба во Собата со 1/4 Хексадецимален месо тело Работи за Метал,Дрво,Алуминиум,

Достапно за вашата нарачка
DEN 780.00
Залиха:

Нашите производи имаат стабилни перформанси и висока сигурност.Изборот на високо-квалитетните материјали е вашиот најдобар избор, совршено одговараат на делови треба да се замени. 1. Цврстина : HRC61. 2. Титаниум нитрид обложена. 3. 1/4" хексадецимален месо тело за cordless screwdrivers. 4. Погодни за употреба со челик, дрво, пластика итн.Добредојдовте на нашиот магазин, нашиот хардвер производи се направени од високо-квалитетни материјали и сигурен во квалитетот.Добредојдовте на нашиот магазин за purchase Item Опише : 1. 100% Сосема Нов и Висок Quality2. Тип : Хексагонална Месо Тело Пресврт Drill3. Материјал : HSS4. Големина : 1.5、2.0、2.5、3.0、3.2、3.5、4.0、4.5、4.8、5.0、5.5、6.0、6.5mm5. Боја : (Испрати Случаен Избор )6. Се Применуваат За : Дрво, Пластика, Алуминиум, Тенок Железо.Не може да се вежба на wall Package вклучуваат : 13pcs/set * Пресврт Вежби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата