Flouky Квалитет Памук, Лен Табела Маска, 54x109in Фарма, Селски Дрвени Пеперутка Водат Прашина-Доказ Tablecloth за Свадба,Банкети и Партија

Flouky Квалитет Памук, Лен Табела Маска, 54x109in Фарма, Селски Дрвени Пеперутка Водат Прашина-Доказ Tablecloth

Достапно за вашата нарачка
DEN 1090.08
Залиха:

Напомена,не кајгана!Ние се обрне посебно внимание на квалитетот на производот и услуги на клиентите.Ова е целосна големина информации : 53x53in53x70in54x54in54x79in54x87in54x109in54x120in60x60in60x84in60x90in60x104in60x120in60x140in60x162inღour tablecloths совршено се комбинираат убавина и практичност. ღ【Функционална : 】квалитетот tablecloth не е лесно да се брчка по долгорочна употреба.ღThe tablecloth може да биде лесно да се одржува од страна на миење на рацете или машина за перење со ладна вода, и може да се користи многу пати.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме!!.Значи, нашите табела поклопецот е совршено се вклопуваат за секоја табела со одредено големина.Покрај тоа,тоа може да се направи целата атмосфера во домот, но не и монотоно. ღ【Лесно Да се Чисти : 】Рака мие најдобро или машина мие со ладна вода,нежно циклус.На tablecloth може да ги красат секој момент во животот и го направи животот повеќе смисла на обредот.Ткаенината е издржлив,мека на допир и здравје,достапни во сите seasonsღWith стилски и едноставност дизајн,директно да додадете контакт на различни бои за живот.ღNot само совршена декорација за било на маса, но, исто така, еден идеал и изненадување подарок за вашите пријатели и членови на семејството на роденден,денот на Благодарноста,ноќта на Вештерките и други празници.Нашите tablecloths се сите нови и прилагодени за задоволување на вашите извршување на квалитетот на животот.Убава маса амбиент ќе ги импресионира вашите пријатели.ღWe смислено подготвени различни големини на правоаголник tablecloths да одговара на вашиот сакан табела.Tablecloths може да биде тивко се пеглаат, ако е потребно.Парична казна лесна Едно парче tablecloth може да биде укината и чуваат повеќе погодно.Исклучителна tablecloths може да одговара на вашиот внатрешен или надворешен тематските простор или заличи на простор за боја, игра завршувањето на допир.И tablecloth може да се спречи предмети или дамките од оштетување на вашиот омилен маса и да се задржи на табелата, уредно и убави.Тоа е исто така идеален подарок за членови на вашето семејство и пријатели за роденден на денот на Благодарноста и други празници.Класичен табела покрие дизајн во голема мера може да ги красат маса и се вклопуваат во било декорација.ღThe текстура табела маска е добра за дневни оброци и страни за секоја прилика,како партија,ресторан и собирање на разни прилики. ღ【се Грижат Дизајн : 】Нашата едноставна tablecloth за маса има природни стилски темперамент.ღWe избрана квалитет памук и лен текстура ткаенина,во голема мера се комбинираат мека и нежна памук со тешки и тешко носи лен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата