Detazhi Дрвен Блок Abacus Дрвени Играчки Развој Играчка Боја Дрвени Монистра Загатка Играчка Девојка и Момче Добар Дар (Боја : Мулти-Обоени, Големина : Слободен Големина) (?

Detazhi Дрвен Блок Abacus Дрвени Играчки Развој Играчка Боја Дрвени Монистра Загатка Играчка Девојка и Момче Добар

Достапно за вашата нарачка
DEN 242.40
Залиха:

Бебе играње, родител-дете интерактивни игри, итн., може да се стави мали играчки на полица.Активност коцка центар има различни страни, светли бои и gadgets, ги охрабри сензорна стимулација и развој на мозокот.Погоден за внатрешна или надворешна активности, за деца играње на лекар за статистика ,училиште , сала за чекање, игра област и многу дома, Најдобар избор за деца како роденденски подарок, Божиќ и Нова Година подароци.Направени со здрав,со мазни рабови и не splinters, Животната средина пријателски, отпорен на корозија и го прави сосема безбедно да се игра со, Фино полиран , безбедно chamfer, не брус, да ги задржи вашите години далеку од повреда.Материјали : дрво,Производ Димензии,Околу 27.5 x 18.5 x 3 cm.Прашува : Сите параметри на производот може да има мал опсег на грешки, димензиите се за повикување само, предмет на вистинските product About услугата : Доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со e-mail.Како ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Логирајте се на вашиот профил, кликнете на "Мојот Профил" и клик на "вашата цел".Големина на : Слободен во Боја со големина : Мулти-обоени Активност коцка центар има различни страни, светли бои и gadgets, ги охрабри сензорна стимулација и развој на мозокот.Материјал : дрво;Производ Димензии : Прибл 27.5 x 18.5 x 3 cm.Производителот препорачува возраст : 3 на 6 година.Голема играчки за boysgirls.Идеја како Празник Божиќ Подароци и Роденден на Подароци.Голема како Едукативни Играчки за Деца Рака Координација Око.Им помогне да Развијат Трпението и Подобрување на Фокусот.Пакување листа : 1 * Интерактивни играчка.Може да има некои бојата разликата помеѓу објектот и photdimensions рачно се мери со можно отстапување на 1-3cm.добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Кликнете на производот што сте го купиле со нас и изберете "Контактирајте со Продавачот".Внесете ја наредбата За повеќе сродни производи, ве молиме побарајте 'Detazhi'.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата