Мермер Шема Овална Смола Послужавник, Пластовидно Послужавник, Прстен Носителот, Накит Јадење, Парфеми, Козметика Носителот Складирање Послужавник,Бања Сапун, Шам

Мермер Шема Овална Смола Послужавник, Пластовидно Послужавник, Прстен Носителот, Накит Јадење, Парфеми, Козметика

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

[Одличен Материјал] : направен од висок квалитет на смола, заштита на вашиот вреден накит и други работи од гребење и оштетување.супер издржлив и лесен за чистење. [Множете се Користат] : Тоа може да се користи како накит или складирање послужавник, да се задржи се на различни видови на украси и накит, и може да се користи за бања козметика, парфеми и слично.На оваа високо-квалитетни послужавник е изработен од еколошки смола, Ние нудиме две различни бои за нашите производи, мермер бело и црно мастило, кои се многу убави.Тоа нема да заземаат премногу простор и да е полесно за вас да управувате со вашите елементи , можете да ги користите за чување на различни предмети според вашите потреби, како накит, парфеми, козметика, итн.Тоа е исто така една убава елегантна декорација, најдобар избор за предмети за домаќинството.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата