Кејт и Лорел Woodmont Декоративни Селски Farmhouse 3 Нивоа Дрво Фах, Сива

Кејт и Лорел Woodmont Декоративни Селски Farmhouse 3 Нивоа Дрво Фах, Сива

Достапно за вашата нарачка
DEN 1074.96
Залиха:

На потресени античкиот изглед на Woodmont 3 нивоа дрво послужавник е лесен начин да се создаде убава рустикален изглед и додадете декоративни допир да вашиот дом.Оваа лента е совршен за употреба како една прекрасна централен или да служи за освежување на вашите гости Има многу простор како база фах има 16 инчен дијаметар, на средината на послужавник има 12 инчен дијаметар и на врвот на садот има 8 инчен дијаметар.Тоа стои 24 инчи висок, создавање на елегантно разбраното акцент на вашиот tabletop екранот и додава различни и димензија на вашата домашна оркестарот.Тоа е се изградени од цврсто дрво со убав блек метал столб украсена со големи рачка на врвот за одличен изглед и лесно носење.Бидејќи тоа е направено за tabletops, тоа е пластика глајд модели на дното за стабилност и да се заштити вашиот мебел.Еден потресен заврши дава севкупна шармантна, антички-како изгледа.Таа не бара собранието, и е подготвен да го користите во вашата домашна директно надвор од кутијата.Организирање на вашиот дом во селски farmhouse стил со ова три нивоа цврсто дрво послужавник.Оваа шармантна нивоа послужавник може да се користи за да се создаде убава декоративни централен на вашиот одмор маса или било кој период од годината.Оваа лента може да се користи на бања контра да се организира вашата убавина accouterments, или тоа може да се користи на кујна контра или канцеларија биро за организација на вашиот стационарни, пенкала, и електронски уреди.Најмалите врвот садот има 8 инчен дијаметар, средната лента има 12 инчен дијаметар, и најголемата база фах има 16 инчен дијаметар.Има 6 инчи од височина помеѓу секоја лента.На декоративни наредени коцки се изградени од цврсто дрво со метални столб прелиена со пригоден сметководствена јамка.Целокупната димензии се 16 инчен дијаметар од 24 инчи висок.Оваа лента е лесно да се соберат и не бара дополнителен хардвер.Красат и да се организираат во селски шик дизајн во секоја соба на домот со оваа прекрасна нивоа послужавник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата