Samsung Бизнис SR35 Серија 22-Инчен FHD 1080p Монитор, 75Hz, IPS Панел, HDMI, VGA (D-Sub), VESA Компатибилни, 3 еднострана граница-помалку (LS22R350FHNXZA)

Samsung Бизнис SR35 Серија 22-Инчен FHD 1080p Монитор, 75Hz, IPS Панел, HDMI, VGA (D-Sub), VESA Компатибилни, 3

Достапно за вашата нарачка
DEN 5039.76
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 21.8" 1920 X1080 Ips Панел Со 75 Hz Освежете го Оценувате Обезбедува Јасни, Прекрасни Слики Со Широк Агол на Гледање.Еден Елегантен Ултра-Тенок Рамки Дизајн Се Издвојува На Секоја Маса.Следи Вклучува Тилт-Прилагодете Застане, Додека 75 X75 Vesa Поддршка Ви Овозможува Да се Качи На Следење На Ѕидот Или Во Мулти-ги Следи Setup.Флексибилно Поврзување Опции, Вклучувајќи Hdmi, И Наследството Vga.Око Saver Режим И Треперење Бесплатно Технологија Помогне Да Се Намали Замор На Очите За Повеќе Удобно Работно Искуство, Дури И За Време На Долгите Работни Часа.Презентирање на монитори за оние кои се двете буџет-свесно и квалитет-свесни.Samsung SR350 серија десктоп следи нудиме Целосна HD резолуција во близина на рамки-помалку, ултра-тенки форма фактори.Тие се идеални за практично лесна dual-ги следи поставување.IPS панел технологија обезбедува светли, живописни бои и 178 гледање агли се обезбеди поголема соработка со сите членови на тимот може да ги видите на прикажува без боја отмиване, дури и од off-агли.И SR350 серија нуди HDMI и VGA конекција.Тие се совршен монитори за вршење на редовните задачи извонредно добро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата