LTGEM тежок Случај за Fluke 323/324/325/374FC-AMZN/374FC 600AC/DC Менгеме Метар Менгеме Multimeter AC-DC TRMS, Мрежа Џеб за Додатоци.

LTGEM тежок Случај за Fluke 323/324/325/374FC-AMZN/374FC 600AC/DC Менгеме Метар Менгеме Multimeter AC-DC TRMS,

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Ние сме специјално дизајниран случај да се вклопи во вашиот Fluke 323 True-RMS Менгеме Метар.НАДВОРЕШНИТЕ ДИМЕНЗИИ : 9" L - 4" W - 3" Х 100% СИГУРНА : Тешко квалитет ЕВА материјал е Полу-водоотпорен, Shockproof и Трајни производи за заштита на вашите Менгеме Метар од влијанија и нота.ПАТУВАЊЕ ПАРТНЕР : Овој тежок случај за Менгеме Метар е лесен и компактен за да се вклопи во вашиот ранец, рачна или багаж за подобрување на патување заштита.УДОБЕН ДИЗАЈН : Стабилен монтажни рака на рака за преносливост, Внатрешната Мрежа џеб дизајн совршено за додатоци, Мазна, но силни 360 степени патент за лесно Отворање и Затворање.Уредот не може да се вклопи во случај совршено.Многу мало и не се добро направени.Дршката искинале во кратко време.Патент е заглавен во секое време и лесно да се скрши.Неприфатливи специфични мирис. ✔Трајни Надворешноста и Мека Внатрешни работи. ✔Цврстата Рака на Рака прави транспорт лесно. ✔Мазна, но Силни Патент овозможува подобро користење на искуство.Внатрешната Мрежа џеб дизајн совршено за кабел и додатоци.Мазна, но силни 360 степени патент за лесно Отворање и Затворање.Држење појас се направи уред за фиксно во случајот.Случајот има силен Рачка која овозможува лесно преносливост на движење.Уредот не може да се вклопи во случај perfectly Very мало и не е добро made The се справи со солза во краток time Zipper е заглавен во секое време и лесно да се break Unacceptable чуден мирис. ✔Трајни Надворешноста и Мека Внатрешни работи✔Цврстата Рака на Рака прави транспорт лесно✔Мазна, но Силни Патент овозможува подобро користење на искуство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата