UXZDX 11L Интелигентни Ѓубре Може да Автоматско Touchless Индукција Сензор за Движење Кујна Широк Отворање Сензорски Еко-Пријателски Отпад Ѓубре за Отпадоци

UXZDX 11L Интелигентни Ѓубре Може да Автоматско Touchless Индукција Сензор за Движење Кујна Широк Отворање Сензорски

Достапно за вашата нарачка
DEN 10772.64
Залиха:

Интелигентни уреди со покажувач на dustbin да отворање интелигентни возраст,им даде на вас и вашето семејство ново искуство.Совршен за дома.Удобно 20cm уреди со покажувач на висина.Тоа ќ авто отворањето кога луѓето рака и колено, или објекти блиску да се покријат.И тоа автоматски ќе се затвори по напуштањето на сетилните опсег за 5 секунди.Мрзелив човек режим : Притиснете за отворање копче на поклопецот ќе го задржи отворање на владата.Интелигенција режим : Притиснете на копче ЗАТВОРИ може да се направи систем automaticlly се врати на Целосно Автоматски уреди со покажувач на Режимот.Рачен режим : Тоа се уште можете да ги користите без електрична енергија.Не грижете се, дека тоа не може да се отвори.Спецификации : Точка Име : Интелигентни уреди со покажувач на Dustbin Capacity : 11 LMaterial : PP Животната средина-пријателски Plastic Size : Како што е прикажано на picture Power : 4 * AAA Батерија (Не се Вклучени)Функции : Целосна Автоматска Сензори, Копче Switch Application : Дневна соба, кујна, итн.Карактеристики : Интелигентни уреди со покажувач на dustbin да отворање интелигентни возраст,им даде на вас и вашето семејство ново искуство.Совршен за дома.Удобно 20cm уреди со покажувач на висина.Тоа ќ авто отворањето кога луѓето рака и колено, или објекти блиску да се покријат.И тоа автоматски ќе се затвори по напуштањето на сетилните опсег за 5 секунди.Мрзелив човек режим : Притиснете за отворање копче на поклопецот ќе го задржи отворање на владата.Интелигенција режим : Притиснете на копче ЗАТВОРИ може да се направи систем automaticlly се врати на Целосно Автоматски уреди со покажувач на Режимот.Рачен режим : Тоа се уште можете да ги користите без електрична енергија.Не грижете се, дека тоа не може да се отвори.Визуелниот дизајн техника.Mute, намалување на шумот.Ѓубре торба фиксна круг.Ниска потрошувачка на енергија.Моќ со 4 * ААА батерии. (Не е вклучен батеријата)Пакет се Вклучени : 1 x Интелигентни уреди со покажувач на Dustbin(Не е Вклучен Батеријата)Забелешка : -Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен.Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно.-Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.-Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата