MIZP Калено Стакло Мрзливи Сузан,Алуминиум Легура Шасија Кујна Оркестарот Додаток 360°на Ротација тањир за Трпезариска Маса/Како што е Прикажано / 110cm

MIZP Калено Стакло Мрзливи Сузан,Алуминиум Легура Шасија Кујна Оркестарот Додаток 360°на Ротација тањир за Трпезариска

Достапно за вашата нарачка
DEN 1888.80
Залиха:

▲ Злато бранеа експлозија-доказ калено стакло ротирачки лента, едноставно и исклучителна, high-end елеганција.Во споредба со обичните стакло, таа има една убава појава, силни и издржливи, силна носивоста, висока температура и отпорност на корозија како и подолг животен век. ▲ Ротирачки фах се полира со посебен процес, полиран постојано, убава и деликатна, мазни рабови, се безбедни за употреба, не е лесно да се нула, нека ви се јаде со вашето семејство без да се грижиш за безбедност. ▲ Алуминиум легура на база и висока прецизност висока густина сите-челик лого,Сите-челик материјал се издржливи и отпорни на корозија, посмирен и неспокојот ротација, никаква бучава, силен капацитет на носивост. ▲ Со овој ротари плочата, лесно можете да уживате во семејството оброци или сирење ужинка во семејството маса, така што сите храна е лесно да се дели. ▲ Оваа мрзливи Сузан е 70-110 cm во дијаметар, има голем обем, е убава и лесно да се чисти.Тоа е многу погоден за хотели, банкети, роденден партии, семејни вечери, канцеларија конференциски маси, итн., и, исто така може да се користи како ротари табела декорација.Овој круг мрзливи Сузан е опремен со златен бранеа експлозија-доказ калено стакло, алуминиум легура на база и висока прецизност висока густина сите-челик лежишта.Тоа е тивок, мазна и не е лесно да падне.Тоа е цврсти и издржливи, што го прави ова ротирачки фах многу погоден за секоја табела и секој дом.Декорација, прибор и чинија организаторот.Материјал : калено glass Shape : round Diameter : 70cm / 80см / 90cm / 100cm / 110cm Thickness : 10mm Recommended големина избор : 60 см; се препорачува тркалезна маса дијаметар : 100 cm70 см : Препорачана тркалезна маса дијаметар : 110 cm80 см : Препорачана тркалезна маса дијаметар : 120 cm90 см : Препорачана тркалезна маса дијаметар : 130 cm100 см : Препорачана тркалезна маса дијаметар : 140 cm110cm : Препорачана тркалезна маса дијаметар : 160cm Important забелешка : ◆ Бидејќи работ треба да бидат полирани, дијаметар на плочата може да има некоја грешка од 1 до 2 cm, и дебелината грешка е 0-2mm.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.◆ Поради бојата на вниманието и на екранот се различни, вистински објект, може да имаат одредена боја разлика, што е нормално.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата