JUSTPENGHUI 6Pcs ХСС High Speed Челик Вежба Битови Поставите 1/4 Хексадецимален месо тело M3 M4 M5 M6 М8 M10 Метрички Навој Тема Допрете Пресврт Вежба Малку Допрете Вежби Вежба малку (Б

JUSTPENGHUI 6Pcs ХСС High Speed Челик Вежба Битови Поставите 1/4 Хексадецимален месо тело M3 M4 M5 M6 М8 M10 Метрички

Достапно за вашата нарачка
DEN 295.20
Залиха:

Нашите производи имаат стабилни перформанси и висока сигурност.Изборот на високо-квалитетните материјали е вашиот најдобар избор, совршено одговараат на делови треба да се замени. 1. На допрете го усвојува спирала ритам дизајн, и чип отстранување ефект е подобро. 2. Обработка : дрво, пластика, алуминиум, калај алуминиум, легура на магнезиум, дебелината на работното парче е помалку од 5мм. 3. Дупка допирање и chamfering се интегриран, лесен за ракување, рака електрични вежба, клупа вежба, хексагонална чак допирање машина се изборни. 4. Од М3 да M10, постојат 6 различни големини на чешми за да можете да ја допрете различни теми.Добредојдовте на нашиот магазин, нашиот хардвер производи се направени од високо-квалитетни материјали и сигурен во квалитетот.Добредојдовте на нашиот магазин за purchase Specification : Материјал : Хексагонална месо тело титан-обложено високо-брзински челик метрички навој допрете (краток тип со chamfer)Допрете дијаметар : M3x0.5mm, M4x0.7mm, M5x0.8мм, M6x1.0mm, M8x1.25мм, M10x1.5mm Package се Вклучени : 6 PCS : М3+М4+М5+M6+М8+M10.

Кон својствата

Material:
Hexagonal shank titanium-plated high-speed steel threaded metric tap (short type with chamfer)
Tap diameter:
M3x0.5mm, M4x0.7mm, M5x0.8mm, M6x1.0mm, M8x1.25mm, M10x1.5mm
Package Included:
6PCS:
M3+M4+M5+M6+M8+M10

Најдобри предлози во категоријата