Опрема S3 Граница & Класичен / Галакси Види 46mm бендови (8 Бои) со Еден Рамки Јамка Прстен Инсталација и Еден Заштитник Случај за Опрема S3 Граница & Класичен / Галакси Ви?

Опрема S3 Граница & Класичен / Галакси Види 46mm бендови (8 Бои) со Еден Рамки Јамка Прстен Инсталација и Еден

Достапно за вашата нарачка
DEN 623.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. [Компатибилни Модели] : Го види бендови со Анти нула & судир рамки јамка и заштитник случај Совршен за Опрема S3 Граница/Класичен, Галакси Види 46mm. [Бендови Зглоб Големина] : Опрема S3 Граница & Класичен/Галакси Види 46mm бендови одговара 5.51"-8.46"(140mm - 224mm) зглобовите.Ако оваа големина не е погодна за вашиот зглоб, ве молиме контактирајте со нас. [Премиум заштитник случај материјал] : изработена од мек и тенок позлатен tpu.Оваа заштитник случај ги опфаќа сите околу рабовите без екран заштитник, се обезбеди ефикасна заштита за вашиот 46mm smartwatch од гребење, намалува, bumping и така натаму. [Високо-квалитетни Рамки Прстен Стил] : нашата галаксија се види 46mm&Cid S3 Рамки прстен случај направен од високо-перформанси Алуминиумски легури на метал, што придонесува за сјај и мазност, како и трајност и сигурност на watch површината.Тоа има ефект на спречување на дневни гребнатини и обезбедување дополнителна заштита. [Она што ќе добиете] : Пакет, Вклучувајќи : 8 бои види бендови, 1x Bezel Јамка, 1x Protector Случај.Најдобар производ и услуга за вас!Ако било кој квалитет на проблеми во врска со вашата нарачка,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе се грижи за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата за ЖИВОТ.Само Компатибилни со : - за Галакси Види 46mm - за Опрема S3 Граница - за Опрема S3 Класичен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата