LYQ Преносни Првенство Вакуум Кафе Шише од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Пијалаци Шише Патување Кригла Рака Чаша Супа Шише Топла или Ладна за Камп Автомобил Патува

LYQ Преносни Првенство Вакуум Кафе Шише од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Пијалаци Шише Патување Кригла Рака Чаша

Достапно за вашата нарачка
DEN 1471.68
Залиха:

Моќен Изолирани Шише за Вода : Квалификувани двоен ѕид од не ' рѓосувачки челик ентериер и екстериер изолација технологија задржи течности топла за 24 часа, и ладна за 24 часа.Чаши како Изолирани Служат Капак : Собранието со чаши овозможува да ги споделат пиење со семејствата или пријателите кога активности на отворено спортски или патување.Притисни и се Прелива Течење Доказ Функција : Слободен Изолирани Капак ви овозможува да фрлаат без да се движи на затка, никогаш не излегуваат во јавноста кога ќе носејќи го на грбот или да го складирате во вашата торба за семеен автомобил патувања.Издржливи Рака : ви Овозможува носат лесно од страна на возрасните и децата, идеален за кампување, риболов, пешачењето, backpacking, во движење, автомобил патување, вежбање и повеќе.Лесен за Чистење на Широк Устата Пијалаци Шише : Измијте ги сите делови посебно со топла сапуница вода, миење на рацете се препорачува за темелно чистење иако шише е машина за миење садови безбедно.Капацитет : 850ml Specification : 26.5*7.8 cm Color : господин black Material : 304 од не ' рѓосувачки челик, PP пластични делови за храна, силика гел за food The нерѓосувачки челик директни вода за пиење покрие можат директно да се користи како за пиење чаша за лесно потрошувачка.Еден копче за да го отворите внатрешна приклучокот, изградена-во запечатување прстен, има добра запечатување перформанси.Мазна и заоблени купот на устата, ситно полиран, удобно mouthfeel.Не се лизга купот на дното, стабилни и не се лизга, стабилен пласман.Преносни рака, лесно да се носат.

Кон својствата

26.5*7.8cm :
Color:
gentleman black
Material:
304 stainless steel, PP plastic parts for food, silica gel for food
The stainless steel direct drinking water cover can be directly used as a drinking cup for easy consumption. :
One key to open the inner plug, built-in sealing ring, has a good sealing performance. :
Smooth and rounded cup mouth, finely polished, comfortable mouthfeel. :
Non-slip cup bottom, stable and non-slip, stable placement. :
Portable strap, easy to carry. :

Најдобри предлози во категоријата