Страна Чекори Одговара Хонда HRV VEZEL 2015-2021 Работи Одбор Nerf Бар

Страна Чекори Одговара Хонда HRV VEZEL 2015-2021 Работи Одбор Nerf Бар

Достапно за вашата нарачка
DEN 6456.00
Залиха:

Совршено се вклопува - Само се вклопуваат за Хонда, HRV VEZEL 2015-2021. Најдобар Квалитет - направени од авион одделение екструдиран алуминиум ги Понудиме најдобрите во заштита од корозија, издржливост и сила.Лесно да се Инсталира - Лесно топ-на инсталација.Без дупчење или сечење е потребно.Сите монтажа хардвер вклучени.Не-Кавга Гаранција - Висок стандард за квалитет.2-годишна гаранција против производствени дефекти!.Добар пакет : се Продаваат Како 2 парчиња Левата И Десната Страна,меур торба внатре , неутрални картонска кутија надвор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата