10 Парчиња Зглоб Pin Вратата Стоп со Најлон Черупка (Масло Протри Бронза)

10 Парчиња Зглоб Pin Вратата Стоп со Најлон Черупка (Масло Протри Бронза)

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Вратата стоп помогне да се спречи оштетување на вратата, ѕид, и уреденост.Овозможува на вратата, отворање на околу 45 135 степени.Лесна инсталација со отстранување на зглоб pin и лизгање вратата стоп на pin.Достапен во 2 бои; Нафта Протри Бронза и Сатен Никел.Ова е лесно да се инсталира зглоб вратата стоп ќе помогне да се спречи ѕид/врата/намали штетата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата