Дрвото Замав Виси Рака - 5ft Замав Ремени Отворено Суспензија Додатоци Комплет, Има 2200lbs со Нерѓосувачки Carabiners, Лесна Инсталација, Совршен за Бебе/Градина/Дете Замав (

Дрвото Замав Виси Рака - 5ft Замав Ремени Отворено Суспензија Додатоци Комплет, Има 2200lbs со Нерѓосувачки Carabiners,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1454.40
Залиха:

Повлечете го carabiner крајот преку другите Д-прстен на другиот крај.НАШИТЕ ЗАДОВОЛНИ УСЛУГА - Ние сакаме вие да уживате во вашиот замав виси ремени за годините што доаѓаат, Ако не, ве молиме директно преку контакт со нас, ние ќе се грижи за вас во рок од 24 часа!.ИЗДРЖЛИВИ БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ - Безбедност секогаш треба да биде врвен приоритет.Овие суспензија додатоци ремени за hammocks се лесно и безбедно да се донесат сите на таа забава во дворот, отворено!.Нашето дрво замав виси ремени се направени од индустриски одделение полиестер и може да се одржи до 2200 lbs.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата