LED Таванот Фанови Ламба за Дневна Соба Кристал Тавански Вентилатор со Светла 42 Инчен Перки за Ладење Далечински Затемнување Светилка за Спалната соба Дневна Соба и

LED Таванот Фанови Ламба за Дневна Соба Кристал Тавански Вентилатор со Светла 42 Инчен Перки за Ладење Далечински

Достапно за вашата нарачка
DEN 1358.40
Залиха:

Карактеристики : Кристал тавански вентилатор со светлина.Број на светилки : 1. Контрола метод : далечински управувач.големина : 42 инчи.Тело материјал : кристал.Тежина : 18 kg Body материјал : не ' рѓосувачки steel Whether dimmable : Yes Number на бришачи : 4 Switch тип : далечински управувач.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата