Вакуум Колби 2L 2.5 L Термос Шише за Вода Отворено Кафе Кригла Термичка Изолација Автомобил Патување Тенџере на 304 Нерѓосувачки Челик Литургија (Капацитет : 2500ml, Боја :

Вакуум Колби 2L 2.5 L Термос Шише за Вода Отворено Кафе Кригла Термичка Изолација Автомобил Патување Тенџере на

Достапно за вашата нарачка
DEN 1477.20
Залиха:

Ладно до 24 часа, топла до 12 часа, вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик, кои се користат за топли и ладни пијалоци.Без оглед на надворешната температура, пијалок може да се чуваат на топло и ладно.Двоен ѕид, исто така, значи дека не постои "пот" сензација на кондензација на надвор од шише.Погодно да се напие, со 180°ротирачки течење-доказ капак.Се држат вода, сок, кафе, чај, пијалаци, сето тоа е добро.Високо-квалитетни нерѓосувачки челик двојно-layer вакуум изолација, BPA-free шише за вода, не се лизга боени.Нашите шишиња се направени од рециклиран нерѓосувачки челик, од рециклираната пластика и други не-композитни материјали и може да се користи за живот. 100% задоволство гаранција или враќање!.Ладно до 24 часа, топла до 12 часа, вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик, кои се користат за топли и ладни пијалоци.Без оглед на надворешната температура, пијалок може да се чуваат на топло и ладно.Двоен ѕид, исто така, значи дека не постои "пот" сензација на кондензација на надвор од шише.Погодно да се напие, со 180°ротирачки течење-доказ капак.Се држат вода, сок, кафе, чај, пијалаци, тоа е за сите good High-квалитетни нерѓосувачки челик двојно-layer вакуум изолација, BPA-free шише за вода, не се лизга боени Нашите шишиња се направени од рециклиран нерѓосувачки челик, од рециклираната пластика и други не-композитни материјали и може да се користи за живот.100% задоволство гаранција или враќање!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата