САД SealingRing Aramid со СДР Врзивно Страната Заптивка за 1/2 Луле - 1/32 Дебела - Класа 150

САД SealingRing Aramid со СДР Врзивно Страната Заптивка за 1/2 Луле - 1/32 Дебела - Класа 150

Достапно за вашата нарачка
DEN 147.12
Залиха:

Тип : Прстен.За Страната ANSI Класа : 150. За Цевки Големина : 1/2".Температурата Опсег : -100° до 400° F. Спецификација Сретна : ASME B16.21. Aramid Влакна помеша со СДР даде оваа заптивка добра отпорност на вода, заситен со пареа, и инертни гасови.СДР е исто така познат како црвена гума.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата