SBUY EB840G7 I7-10610U 14 8GB/256 КОМПЈУТЕР со Intel I7-10610U, 14.0 FHD AG LED UWVA, UMA,

SBUY EB840G7 I7-10610U 14 8GB/256 КОМПЈУТЕР со Intel I7-10610U, 14.0 FHD AG LED UWVA, UMA,

Достапно за вашата нарачка
DEN 4079.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .UPC : 195122265908. Тежина : 3.000 lbs.SBUY EB840 G7 I7-10610 U 14 8 GB/256 КОМПЈУТЕР со INTEL I7-10610 U, 14.0 FHD AG LED UWVA, UMA,.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата