Ѕидот Вратата Стоп Вратата Knob Браник & Ѕид Заштитник. Звук Dampening самолепливи Вратата Стоп (Јасна, 2-Pack) (0.7 во Дебела & 1.8 во Дијаметар)

Ѕидот Вратата Стоп Вратата Knob Браник & Ѕид Заштитник. Звук Dampening самолепливи Вратата Стоп (Јасна, 2-Pack)

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.28
Залиха:

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ Вратата Knob Покрива Ѕидот Shield.МЕРКИ за 0,7 Во Дебела & 1.8 Во Дијаметар.ПАКЕТ СОДРЖИ : 2 Clear Ѕид Врата Застанува.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - да се Избегне оштетување на ѕидовите предизвикани од врата се справи.Вратата браник dampens на звук и обезбедува перница и шок апсорпција.Исто така, може да се користи како гумени нозе за мебел и апарати!.СУПЕР ЛЕСНО - Супер силно лепило материјал.Само кора n стап!.DIY - Одлично за почетници DIY сопственикот на куќата.Лесно решение за едноставна домаќинство поправи!.БРЗА БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ. 100% Задоволството Загарантирани!Со Подобро Занаети - бренд можете да им верувате!.Подобро Занаети Браници се самолепливи полиуретан браник нозе.На производи се направени со 100% полиуретан и нема да се оцрни, нула или бојата било која површина.Заеднички се користи гумени нозе, кабинет затки, врата застанува, и површината заштитници.Answer : ___________________________ Note : пред лепење тоа да го саканиот површина, бидете сигурни дека на површината се чисти и суви и да применат притисок за неколку моменти да се добие целосна лепило чекање кога инсталирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата