JTNZBTT за Прстени Жени Жени ноќта на Вештерките за Прстени Прстени Двојка Носии Редење Прстени Златни Прстени (Сребро, 10)

JTNZBTT за Прстени Жени Жени ноќта на Вештерките за Прстени Прстени Двојка Носии Редење Прстени Златни Прстени

Достапно за вашата нарачка
DEN 2263.20
Залиха:

1.Направени Од Високо квалитетни Алуминиумски Материјал, Еколошки И Безбедно. 3.Популарната Шема Дизајн, Уникатна Форма, Може Да Се Даде Како Подарок За Семејството И Пријателите, Или Да Ја Користите Како Облека Натпревар.Димензии : Прстенот Со Дијаметар Од 16.5 Mm/0.65 Инчи -19.9 Mm/0.78 Инчи.Сцени : Затворен&Отворено,Мода,Одмор.Материјал : Титаниум Челик.Облечен метод : панталони или носење јаже (не вклучувајќи јаже)Пол : Жените,Девојка,Mem,Boy Dimensions : прстенот со дијаметар од 16.5 mm/0.65 инчи -19.9 mm/0.78 inches5.Исклучителен дизајн, како носи тоа може да направи да победи на вниманието на публиката.2. Модерен дизајн, уникатен визуелен ефект на екранот, тоа е најдобриот додаток за во автомобил да одговара на облека.3.Популарната шема дизајн, уникатна форма, може да се даде како подарок за семејството и пријателите, или да ја користите како облека натпревар.4.Тоа може да бидат заменети со вештерка костуми, фустани, вечерна облека и други костими за зголемување на празнична атмосфера како ноќта на Вештерките.Материјал : Титаниум Steel1.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, еколошки и безбедно.Сцени : Затворен&Отворено,Мода,Leisure Style : Едноставен,Секси,Casual Package : 1 КОМПЈУТЕР Прстен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата