Bluetooth Мулти-Уред Пренослива Безжична Тастатура со Интегриран Стојат Телефон Носителот - Работи со компјутери, Андроид и iOS Таблети и паметни телефони (Црна)

Bluetooth Мулти-Уред Пренослива Безжична Тастатура со Интегриран Стојат Телефон Носителот - Работи со компјутери,

Достапно за вашата нарачка
DEN 695.76
Залиха:

【 Bluetooth Конекција】 : Bluetooth 4.0 технологија обезбедува кабел-free & средена врска, работната далечина на 20м.Тастатурата е НИ QWERTY изглед, лесен за употреба, има hotkeys, како што се контрола на јачина на звук, пуштате, и да паузирате, претходната и следната сл. 【БРЗО ПРЕФРЛАЊЕ до 3 УРЕДИ】 : Брзо канал се префрлате помеѓу 3 уреди без никакви пречки или да го извадите.Нема потреба да го рестартирате на спарување процес. 0.46 во тенок цврсто тело со интегриран застане на двете страни, може да се стави на паметен телефон и таблет во исто време.На здрав изграден тело ќе го задржи вашето уреди стабилна, така што нема да чукнам во текот.Исто така, на штандот обезбедува совршен агол и пишување искуство за вас да уживаат безжична технологија начин на живот. 【УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Широко се Компатибилни со Видиме Таблет КОМПЈУТЕР, лаптоп, Десктоп со Android на Windows i OS и Mac OS систем.Се работи за Apple i Pad Воздухот, i Pad 4 / 3 / 2, i Pad Mini 4, i Phone, Galaxy Tab, Macbook, Површина Про и Повеќе. 【ДОЛГО ВРЕМЕ ОПЕРАЦИЈА】 : Посебен ON/OFF прекинувач и Паметни авто-спиење функција дизајн за заштеда на енергија. 2 AAA батеријата Трае над 90 дена (врз основа на два часа на употреба на ден), со сила-режимот на штедење. 【РАБОТА ОД било КАДЕ】 : Овој тенок безжична тастатура работи со компјутери, лаптопи, телефони или таблети-со лесен дизајн, минималистички-големина на изгледот, па можете да multitask дома или во движење.Тип Насекаде во Удобноста На тастатура е стандарден QWERTY изглед, лесно да се користи.Режа-Switch копчиња обезбеди со многу удобно и пријатно на пишување искуство.Совршен дизајн на тастатурата може да се намали на погрешно внесување ефикасно и направи го "притиснете го копчето" помек и побрзо.Ергономски Конкавна Круг Keys Scissor switch копчиња изградба под секое копче овозможува убаво одговора на пишување.Конкавна копчињата за одмор вашите прсти совршено и се чувствуваат секој раб на сите писмото копчиња.Конвексни за тастерот Space копче дава точни јасно внесете операција.Нека вашиот палец да се одмори.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ Поддржуваат повеќето уреди со Bluetooth капацитет или USB конекторот.Силна Bluetooth Конекција Bluetooth 4.0 технологија обезбедува кабел-free & средена врска, работната далечина 10m.Вграден-во Широк Лулка вграден во лулка носителот чува вашите уреди во место и под оптимален агол на гледање.Само се држиме нив и да се дојде до работа!Поддршка до 10.5 во форма на таблети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата