Calvas 2.4 G на Воздухот Глувчето Мини Безжична Тастатура со Светлото Универзален Далечински Управувач за SmartTV Андроид ТВ Кутија мини PC HTPC Gamepad

Calvas 2.4 G на Воздухот Глувчето Мини Безжична Тастатура со Светлото Универзален Далечински Управувач за SmartTV

Достапно за вашата нарачка
DEN 794.40
Залиха:

Пакет : Yes.Број на модел : C120 со позадинско осветлување.Употреба : Проектори,Компјутер,ТВ,Универзална.Поддршка за апликација : Нема.Безжична комуникација : RF.Модел : C120 Воздух Глувчето со светлото Фабрика за директно Снабдување,никогаш не се надвор од акциите Фабрика обезбеди фирмверот директно,ние нудиме најновите firmware поддршка.Најнови царински rom ако ви треба OEM наредби ако сакате Спецификации : Забрзување Сензор : 3 оски gyroscope Жиро-сензор : 3 оски g-сензор за Комуникација : 2.4 Ghz Работа на Далечина : 10-20 милиони Фреквенција : 2.400-2.483 Ghz Работат на струјата : .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата