NCWZYY Крпа Рек Ѕид-Монтирани Бања Пешкир Рек Мултифункционален Не-Перфорирани Крпа Бања Прибор (Боја : A, Size

NCWZYY Крпа Рек Ѕид-Монтирани Бања Пешкир Рек Мултифункционален Не-Перфорирани Крпа Бања Прибор (Боја : A, Size

Достапно за вашата нарачка
DEN 3225.60
Залиха:

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој простор-saver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања како наместо на преземањето на просторот, тоа ви дава повеќе.Construted на алуминиумски обезбедување на квалитетот и долговечноста.се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.Во овој простор-saver крпа бар е лесно да се инсталира на ѕидот со хардвер пакети.Можат да бидат ставени во спалната соба, купатило, кујна, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата