GYK Перење Забавува Sorter 3 Ребра,Оксфорд Ткаенина Складирање Кошница/Ткаенина Складирање Кутија,Мрежа Пакет Џеб со Рачки,Расклопна Возен Перење Кошница за Дома

GYK Перење Забавува Sorter 3 Ребра,Оксфорд Ткаенина Складирање Кошница/Ткаенина Складирање Кутија,Мрежа Пакет Џеб

Достапно за вашата нарачка
DEN 429.12
Залиха:

★ Валкана облека кошница донесува во три фази дизајн, кој може да посебна темна облека од светлина облека, која е погодно за организирање на облека и играчки. ★ Перење кошница со тркала е лесно да се движите.На casters се цврсти и може да се претвори во сите правци, и кожени рачки на двете страни се погодни и фирма за да се носат. ★ Мрежа зрак устата, прашина-доказ и дише, да ги задржи на долна облека среди и да се спречи облека од паѓање за време на транспортот; свитлива fiberglass род, целата е дебела и издржливи, и не заземаат простор. ★ Вграден густина одбор на дното, метална рамка на врвот и 4 fiberglass прачки се задржи на плоштадот перење кошница исправна и стабилна. ★ Тоа може безбедно да се користи во разни места, како што се бањи, спални соби и канцеларии.Тоа е потребно за совршен складирање и е најдобар подарок за роднини и пријатели.производ description Name : Три Мрежа Валкана Облека Basket Material : 600 D оксфорд ткаенина, јп обложување, мрежа зрак отворање, четири пати стаклени влакна, со четири универзална тркала со сопирачки на дното, ПВЦ филм џеб на предната страна, две кожа handles Size : 55*35*60 (CM)Единствен тежина : 1.21 (килограми)Укината големина на : 55*35*7 (CM)производ features The 3-дел перење кошница може да се користи за секојдневна домашна употреба.Секој дел ви овозможува да посебна облека во различни бои и материјали за да се избегне боење и носат.Фокус врз квалитетот.Тоа е направен од дебела 600 D Оксфорд ткаенина и може да се користи често.Со перење кошница, веќе не мора да се грижите за тоа како да се донесе еден куп алишта за перење соба.Модерен дизајн, без разлика дали тоа е сместен во спалната соба, дневна соба или бања, може добро да декорирате вашиот дом.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата