MY99 USHOMI Патување Преносни Паста за заби Четка за заби Држач за Чување Мини Козметички Четка за заби Кутија Организатор Бања Домаќинство

MY99 USHOMI Патување Преносни Паста за заби Четка за заби Држач за Чување Мини Козметички Четка за заби Кутија

Достапно за вашата нарачка
DEN 158.16
Залиха:

Направени од храна одделение PP материјални, не-токсични, без мирис, се безбедни за употреба.Капакот на кутијата може да се користи како гаргара првенство.Компактен и лесен, преносни и лесно да се носат.?.Совршен за патување, бизнис патување, пешачење, кампување, итн.Тоа е лесно да се избрише и се мијат.Опис : се Направени од храна одделение PP материјални, не-токсични, без мирис, се безбедни за употреба.Капакот на кутијата може да се користи како гаргара првенство.Компактен и лесен, преносни и лесно да се носат.Совршен за патување, бизнис патување, пешачење, кампување, итн., Тоа е лесно да се избрише и се мијат.Спецификација : Боја : Сива,Бела,Зелена,Розова,Небото сино Материјал : ПП Големина : 19.6*6 CM answer : ___________________________ Note : - Само еден случај вклучени, четка за заби и паста за заби Не се Вклучени. - Не може да биде малку грешка на големината за рачно мерење. - Поради различни осветлување ефект и го следи поставување, реалните предмети боја може да не е точно ги рефлектираат боја на слики.

Кон својствата

Color:
Grey,White,Green,Pink,Sky blue
Material:
PP
Size:
19.6*6CM
Note:
- Only a case included, toothbrush and toothpaste are Not Included. :
- There might be little error of size for manual measurement. :
- Due to different lighting effect and monitor setting, actual item's color may not exactly reflect color on pictures. :

Најдобри предлози во категоријата