Сојузничките Месинг CC-5-16-TB-IRW Каролина Кристал Колекција 22 Инчен Тројно Крпа Бар Дрво Полица, Полиран Хром

Сојузничките Месинг CC-5-16-TB-IRW Каролина Кристал Колекција 22 Инчен Тројно Крпа Бар Дрво Полица, Полиран Хром

Достапно за вашата нарачка
DEN 1545.60
Залиха:

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Кристал акценти додадете елегантен допир.Традиционалниот дизајн со класичен дизајн елементи.Дрво димензија 16-во x 5-во.Предвидено со ограничено траење.Додадете една убава фокусна точка за вашиот бања со овој елегантен и функционална полица и крпа бар комбинација со кристално акценти.Неговиот класичен традиционален дизајн ќе комплимент вашиот декор како три тврдо полици ви даде многу практични полица простор.Крпа бар под е совршен за бесење рака крпи.Направени од цврст месинг оваа декоративни полица со трошка кристал ќе се обезбеди живот на употреба.На Каролина Кристал Колекција е слично на неговиот братучед, на Каролина Колекција, со една главна прилог : око-фаќање на кристално стакло инлеи, наместо на Каролина е вдлабнати копчиња.Ова го прави на две збирки одлична да се измеша, особено ако сакате да се посвети особено внимание на ѕид-монтирани огледало (што би функција шест кристал парчиња) или славно сјајна кабинет knob.Таа додава елегантен допре до врата повлекува и навистина се издвојува по една облека куки и мулти куки, каде што ќе си најде кристално парче под секоја кука.Тие обезбедуваат одлични детали на парчиња како ѕид-монтирани votive candleholders, четка за заби/гимнастик носители, и крпа прстени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата