Niduo Мечка Градина Декорација Цвет Тенџере Носителот Полица 2 Ниво Растенијата Сад Агол Полица,Растенијата Стојат Слободни Стои за Ресторан/Агол Балкон,Црна,81CM

Niduo Мечка Градина Декорација Цвет Тенџере Носителот Полица 2 Ниво Растенијата Сад Агол Полица,Растенијата Стојат

Достапно за вашата нарачка
DEN 2951.76
Залиха:

Преносливи со подароци. >>Цвет Тенџере Застане е костим за современите дома декор и селски farmhouse,може да се стави вашите растенијата на него во вашата канцеларија агол,дневна соба,веднаш до креветот и табелата,тоа ќе биде многу убаво украси.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот. >>Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи и добра услуга.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Боја : црна/white Material : Iron Flower Висина : 65 CM/81 CM(Слика на екранот)процес : рака лемење, висока температура paint Installation : Нема потреба да install You ќе добие : 1 цвет мирување (Цвеќиња не се вклучуваат)е Применливо простор:Патио Градина/Дневна Соба/Агол Балкон/Спална соба/дневна соба/цвеќарницата/ресторан/други》》Рака лемење, силна носивоста》》Висока температура боја,анти- ' рѓа, анти-корозија, 》》Одличен дизајн во заштеда на простор》》Широка примена опсег, убава атмосфера;》》Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи и добра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви проблеми со производи добиени,ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволително решение според вашите барања.Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви проблеми со производи добиени,ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволително решение според вашите барања.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Ова можете да го користите мешавина решетката да се прикаже вашиот succulents, daffodils, кактус, рози, лилјани, лалињата, daisies, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата