JJW Ѓубре Кутии за Рециклирање Пластика корпата за Ѓубре со Тркала и во Прилог Капак,Отстранлив База и Капак со Рачки 21.1/31.7/44.3 Галон Отворено Отпад Ѓубре Корпа за Ѓу?

JJW Ѓубре Кутии за Рециклирање Пластика корпата за Ѓубре со Тркала и во Прилог Капак,Отстранлив База и Капак со

Достапно за вашата нарачка
DEN 839.76
Залиха:

Идеална одбие решение за околу домот или работното место на кои е hardwearing и лесно да се чисти.Шасијата/тапан капак е лесно да се размонтираат и се соберат : шасијата може да се расклопуваат и составуваат за лесно складирање и мобилни.Капакот има добра запечатување и лесен за складирање.Носат-отпорни, универзална воланот е лесно и труд заштеда : 360° ротирачки cardan оска на тркалото е направен од носат-отпорни, пластика и чиста челични тркала, носат-отпорни и влијание-отпорни, флексибилен и лесен да се движи без бучава.Мазна дебели кофа : телото не е мека, тоа ќе не боли твоите раце, лесен за чистење на внатрешниот ѕид, надворешно тело е мазна, не е лесно да дамка нечистотија, не burrs, не боли твоите раце, т.н. корпата за ѓубре со нерамна фокус, лесно да се чисти и чисти, за да се продолжи работниот век.Задебелена се справи со дизајн : На задебелена и задебелена едно парче конкавна се справи со е дизајниран за висока отпорност на абење и против пролизгување и не е лесно да се скрши.Прекрасен изглед, може да ги красат room Product име : круг ѓубре со wheels Product капацитет : 80 L(21.1 GAL)/120 L(31.7 GAL)/L 168(44.3 ГАЛ)на Производот материјал : нови еколошки PP polypropylene Product боја : gray Product употреба : канти за рециклирање, складирање, collection Product големина : како shown Scope на примена : фабрика/парк/пазар/училиште/плоштад/restaurant Every време ние го избираме материјали, ние ќе се обезбеди трајност на готовиот производ и да ги убеди корисниците дека ние ќе бидеме задоволни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата