Елката Складирање Торба До 7.5 Нога Расклопуваат Дрво W/ Рачки & Тркала Божиќ украси Божиќ оркестарот Божиќ украси царинење елка складирање торба за Чување торба

Елката Складирање Торба До 7.5 Нога Расклопуваат Дрво W/ Рачки & Тркала Божиќ украси Божиќ оркестарот Божиќ украси

Достапно за вашата нарачка
DEN 623.76
Залиха:

Водоотпорен Дрво Складирање Торба Одговара До 7.5 Нога Расклопуваат Дрво, се Справи со 2 внатрешни работи прилагодливи ремени со брзо ослободување токи задржи содржината безбедна додека складирање торба за Божиќ дрво се навива.Едноставна Идентификација - прикачен картичка ви овозможува да се знае точно она што е внатре складирање сад за елка.Лесен Пристап - Две начин/dual патент отвора чантата широко за поедноставен за сместување и отстранување; нема собрание потребно само да се расплетува, и внесете го вашето дрво за велики дрвото торба за чување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата