Респираторните Одговара Проверете Ampules За Квалитативни Одговара Тестирање

Респираторните Одговара Проверете Ampules За Квалитативни Одговара Тестирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 952.80
Залиха:

ALE0201 Карактеристики : -UNSPC КОД : 46182000. Респираторен Додатоци Респираторни Додатоци за заштита на додатокот. -AMPULES НА БАНАНА НАФТАТА СЕ ВКЛОПУВААТ-CHECK.Генерички Спецификации : -Одговара Проверете Ampules Allegro ampules обезбеди брзо, безбедно и лесно метод да се изврши квалитативно респираторните одговара на проверка.Кога е активирано, на ampules даде исклучување на не-иритирачки мирис на банана масло (Iso Amyl Ацетат).Ако банана мирис е откриен од страна на носителите, на респираторните мора да се приспособат или да се замени. 10 ampules на бокс.Генерички Димензии : -Производ тежина : 0.05 lb.Димензии : Вкупно Производ Тежина : -0.05 Фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата