LILINGJIA Изолирани Чаша со Чај Филтер 304 од не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик Вакуум Колба Двоен Ѕид Кафе Патување Првенство Мини Џеб Термос Топла Вода во Шише (Боја : E)

LILINGJIA Изолирани Чаша со Чај Филтер 304 од не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик Вакуум Колба Двоен Ѕид Кафе Патување

Достапно за вашата нарачка
DEN 2095.20
Залиха:

Хуманизирано Дизајн, Според Ергономски дизајн, Дизајн на Шише Форма е Мазна, и на изглед е едноставна и великодушни.Печат не е Протекување, Дизајнот е Тесна, Температурата Заклучување Ефект е добро, и Топлина Зачувување Време е долга, на Состанокот на Луѓето Потребите За Температура на Вода.Уникатен голем бран форма, заклучување на температура за 12 часа, топла вас во секое време.Вграден-во запечатување прстен, нема вода истекување кога се става наопаку.Долготрајни, изолација|304 нерѓосувачки челик|120g е лесен и отпорен на есен.Име на производ : изолирани cup Volume : 150ml Size : 12.5*5.4 cm Color : розова, бела, зелена, black Material : силикони+ABS+304 од не ' рѓосувачки челик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата