LUVERNE 575036-570741 MegaStep 36-Инчен Premium Non-Пропадна Алуминиум Работи Одбори, Одберете Dodge, Freightliner, Мерцедес-Бенц Спринтер 2500, 3500

LUVERNE 575036-570741 MegaStep 36-Инчен Premium Non-Пропадна Алуминиум Работи Одбори, Одберете Dodge, Freightliner,

Достапно за вашата нарачка
DEN 10435.44
Залиха:

Нивното не пропадна гума гази покрие целиот topside на одбори, давајќи им на функционалноста и удобноста на водење одбор.Тие се исто така уникатно дизајнирани да бидат прилагодливи навнатре, кон надвор, напред или назад, ви дава целосна слобода да постават чекори каде ги сакате.Да се даде Mega Step работи одбори, дури и поголема предност во однос на другите страна чекори, тие се изградени за да outlast елементи.Тие се достапни и во двете кабината-должина и тркалото-да се тркала апликации.ЛЕСНО СЕ ИНСТАЛИРА.Сепак, за разлика од повеќето работи одбори, Mega Steps се стилизирана по популарна изгледот на многу nerf барови.Ние изградба нив, со силна, лесни алуминиумски база, која природно се противи рѓа, и да завршиме со нив со високо-полски нерѓосувачки челик уреденост.ПРОФЕСИОНАЛЕН СТИЛ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата