LiteHistory Dimmable E26 Сијалица 6W Еднакви 60 вати led Сијалица AC120V Топло Бела 2700K Lumiled Светилки 60 Вати 600LM T10 led Сијалица за Селски Pendant,Индустриски Цевки,Ѕид scones,Суета 6Pack

LiteHistory Dimmable E26 Сијалица 6W Еднакви 60 вати led Сијалица AC120V Топло Бела 2700K Lumiled Светилки 60 Вати

Достапно за вашата нарачка
DEN 1248.00
Залиха:

【МАЗНА DIMMABLENarrow ретро e26 lumiled сијалица погоден за повеќето светлосни тела со среден E26 чашката,особено за тела со светилки во селски Pendant,Лустери,Sputnik,Остров,foyer,Ѕид scones,Суета,Кабинет,Индустриски цевки тела,пијано маса светилка,итн. 【ОКО-CARINGFlicker бесплатно,не зуењето и без отсјај dimmable led светилки 60 вати противвредност ќе го заштитува вашето семејство е вид;T9 T30 T10 led сијалица нуди мека,топла и пријатна светлина во долго и цилиндар селски,модерна,индустриски светлосни тела со или без сенка. 【ГРОЗДОБЕР Пребарување до 90% заштеда на енергија се спореди lumiled светилки,да се намали вашите трошоци за билинг. 【ВИСОКА LUMENUnique крстот филамент дизајн кој изгледа зачудувачки на вклучено или исклучено, помага да се дистрибуираат светлина рамномерно, и им помага на дифузна сенка ефект низ собата;. 【Животниот век И ГАРАНЦИЈА】 : E27 led сијалица е до 25000h животен век и две години гаранција,повеќе Нема да ја добиете вашата скала надвор и чанг толпата надвор во мрак често;e-mail нас преку својата цел ако ви се соочи со проблем,замена на цевка светилки ќе се испрати или рефундирање ќе се применува под гаранција.Lite History Dimmable E26 сијалица 6 W еднакви 60 вати led сијалица AC120 V Топло бела 2700 K lumiled светилки 60 Вати 600 LM T10 led сијалица за селски Pendant,Индустриски цевки,Ѕид scones,Суета 6 Pack.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата