JUSTZHIQIANG 7pcs Крстот Триаголник Вежба Малку Сет Висока Цврстина Легура Хексадецимален се Справи со Малку Вежба 3/4/5/6/8/10/12mm Универзална Хексагонални Алатка за Дупчење

JUSTZHIQIANG 7pcs Крстот Триаголник Вежба Малку Сет Висока Цврстина Легура Хексадецимален се Справи со Малку Вежба

Достапно за вашата нарачка
DEN 948.00
Залиха:

Висока јакост и цврстина.Лесен за употреба.Издржливи во употреба.Ефикасна Универзална Алатка за Дупчење е направен од високо квалитетни алуминиумски како суровина.Процесот на oxynitriding на машина главата зајакнување на вежба цврстина.Ефикасна Универзална Алатка за Дупчење Може да биде инсталиран во рака вежба, клупа вежба.Мала инцизија отпор, функција за дупчење stably, брзо расте, а не кршење на boder.Отворање уредни, мазна, без скршена рабови, нема тремор феномен, чип лесно.Добредојдовте на нашиот магазин, нашите производи се на сигурен квалитет и издржливи materials Specification : Бренд new Material : Alloy Machine Вежба Менгеме Опсег : 3/4/5/6/8/10/12mm Package се Вклучени : 7pcs x Триаголник Вежба Малку (3+4+5+6+8+10+12mm)Забелешка : ве Молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Кон својствата

Brand new :
Material:
Alloy
Machine Drill Clamp Range:
3/4/5/6/8/10/12mm
Package Included:
7pcs x Triangle Drill Bit (3+4+5+6+8+10+12mm) :
Please allow a little size errors due to manual measurement. :
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same. :

Најдобри предлози во категоријата