Tennsco - ZLE7-9642A-3W - Add-On, Boltless Shelving, Подови Материјал Челик Жица, Бр. на Полиците 3, вкупна Ширина 97 во

Tennsco - ZLE7-9642A-3W - Add-On, Boltless Shelving, Подови Материјал Челик Жица, Бр. на Полиците 3, вкупна Ширина

Достапно за вашата нарачка
DEN 1768.80
Залиха:

Add-On, Boltless Shelving, Подови Материјал Челик Жица, Бр.Add-On, Boltless Shelving, Подови Материјал Челик Жица, Бр.на Полиците 3, вкупна Ширина 97 на Овој оглас е за секој.Оваа содржина бара посебни превозот, дополнителни трошоци можат да се применат.Техничка Спецификација Shelving Тип на додаток На Објектот - Boltless Shelving Boltless Shelving Shelving Сила Оценка Тешки вкупна Ширина 97 во Целокупната Длабочина 42 5/8 во вкупна Висина 84 во Платформа Материјал Челик Жица Бр.на Полиците 3 Полица Капацитет 1, 250 lb Боја Сива Полица Конфигурација Единствен Исправен Shelving Пост Мерач 16 Shelving Рамка Материјал Челик Заврши - Shelving и Полици Електро Грб Полица Усогласувања 1 1/2 Вклучува во (2) Мислења и (12) Греди Shelving Мерач 14 Зелена Животната средина Атрибут Производ Содржи Минимум 30% Post-Consumer Рециклираната Содржина Зелена Сертификација или Други Признавање SCS Затворен Предност(R) Уверение Зелена Производ -Овој објект е назначен од страна на производителот како еколошки подобро производ (ЕП) бидејќи оваа точка е SCS Затворен Предност(R) Сертифицирани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата