Boddenly Елка Торба Божиќ Дрво Контејнер за Складирање Елка Складирање Торба со Трајни Zippered Носат Рачки, се Вклопува До 5.4 ft Вештачки Расклопуваат Дрвја за да се Заштит?

Boddenly Елка Торба Божиќ Дрво Контејнер за Складирање Елка Складирање Торба со Трајни Zippered Носат Рачки, се

Достапно за вашата нарачка
DEN 674.40
Залиха:

【Дрво Складирање】 : лесен за складирање решение, овозможувајќи ви да ги зачувате вашите гломазна дрво, во специјално дизајниран дрво торба.Посилна, поубава, трае подолго, и заштитува подобра од оригиналната кутија или мало ѓубре кеси. 【Квалитет на ткаенина】 [D] се залага за единица на дебелина.Поголем D број, подебели од предиво.Тоа значи дека ткаенина од истата област е потежок.Ние секогаш ги извршуваат повисок квалитет.На тој начин, Оксфорд ткаенина се користи.Заштита на вашиот елка од влага и прашина. 【Погодно Карактеристики】 : кесите се отвори ширум со dual-начин патент, отстранување на било борба вметнување на елки и украси.Бод засилен носат рачки се придава за лесен транспорт. 【Најдобрата Заштита За Вашето Дрво】Оваа Торба за Чување на Организаторот е да се Носат-отпорни, прашина-доказ и водоотпорни, лесно чистење, Тоа е идеална торба за чување на вашиот елка и Новогодишни украси.Кога ќе ја отворите оваа Елка Чување во наредната година, можете да го видите речиси сосема нов елка дека е добро сочувано. 【 Широко се користи 】 елка складирање кутија advoid елката од оштетување.Тоа може да се користи за празник декорација за складирање, дневна соба за складирање, патување складирање, спална соба за складирање, дневна соба за складирање, цвет полица за складирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата