1930-1500 - 15 см - Стакло Микрофибер Филтер Хартија, Одделение 193, Ahlstrom - Пакување од 100

1930-1500 - 15 см - Стакло Микрофибер Филтер Хартија, Одделение 193, Ahlstrom - Пакување од 100

Достапно за вашата нарачка
DEN 9494.16
Залиха:

15 cm.Ahlstrom Одделение 193 е врзивно средство- - - - слободно микрофибер стакло филтер направен со киселина-третирани borosilicated стакло microfibers со по ниски нивоа на barium и zind На филтерот медиумите не содржи врзива или други адитиви кои може да предизвикаат пречки во работата со примероци.Се препорачува за употреба во Токсичност Карактеристика Истекување Постапка (TCLP) како што е опишано во ЕПА Метод 1311.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата