Ooh la la САД Направени се Соочуваат со Устата и Носот Покрие Маска (Една Големина, Црна)

Ooh la la САД Направени се Соочуваат со Устата и Носот Покрие Маска (Една Големина, Црна)

Достапно за вашата нарачка
DEN 480.00
Залиха:

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.се избира од една дише мрежа совршен за спортистите или joggers кои сакаат да дишат, но сепак има нивното лице се опфатени.полиестер мрежа надворешниот слој, супер фино поврзана внатре поставата слој и слој од пена помеѓу сите сплотени во една ткаенина црна или бела со традиционалните еластична earloops.или традиционална наредени поли/spandex леопард печати; памук/поли/spandex хедер сива; мрачно rayon spandex; сомот поли/spandex; или поли маскирна со мека еластичен уво циклуси.Рачно или во Машина за миење висат да се исуши.Направени во САД обезбедување работни места за Американските работници.Ова е полиестер мрежа лицето маска е направена од решетката ткаенина со големи дупки на надворешниот слој, супер казна цврсто вткаена внатрешниот слој и слој од пена во меѓу двете мрежа слоеви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата