TRIPAR Браун Метал Украс Екранот Дрво и Накит Организатор на Летни и Божиќ – 36 Инчи Жица Украс Стојат и Ѓердан Носителот Décor со 5 Нивоа на Гранки, Совршен за Ковано Желе

TRIPAR Браун Метал Украс Екранот Дрво и Накит Организатор на Летни и Божиќ – 36 Инчи Жица Украс Стојат и Ѓердан

Достапно за вашата нарачка
DEN 1871.76
Залиха:

Акцентот Тип : Елка.Пакет Димензии : ?13 L x 33 W x 4 H инчи.Здрав метал гранки на накит стојат поддршка накит, ѓердани и нараквици без свиткување или доделување.ПРИКАЗ на ВАШАТА KEEPSAKES и специјални накит парчиња со овој специфичен украс дрво екранот стојат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата