Црвена Кожа Ткаенината конска опашка Носителот -- Декоративни Пони Опашка Коса Додатоци и Носители -- Заврши во текот на Косата Врски со DesignerTails

Црвена Кожа Ткаенината конска опашка Носителот -- Декоративни Пони Опашка Коса Додатоци и Носители -- Заврши во

Достапно за вашата нарачка
DEN 839.76
Залиха:

Соберат различни бои за да заврши било која се погледне.Ние ги користиме Американски фабрики за да се обезбеди највисок квалитет и стандарди на располагање за да се испорача на апсолутно супериорен производ.Висок крајот дизајнер производ по непобедлива цена.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД Ова не се евтини, зделка бин производ.Одговара на конска опашка дијаметри од 3/4" до 1,5" (нормална до големи ponytails).Патентираната внатрешна пролет систем ќе трае со години - нема clasps или зависи што може да се скрши.Не се решат за 10-отсто на коса и вратоврска.Како можете да изгледаат модерно, шик, и модерен со само еден додаток?Со вашиот Designertail!.Богата кожа дава шик изглед и лесно елеганција на вашата фризура - одлична за зафатени жени на кои им треба еден момент, полиран изглед.ШИК ги ИСПОЛНУВА ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН совршен коса додаток да се носи со речиси било облека.Ве молиме имајте во предвид : Овие манжетни се најдобри за нормално да се мисли на косата, ако имате многу тенка коса & мал конска опашка, ова манжетната се вклопуваат може да биде премногу голем. На 60-дневниот ГАРАНЦИЈА за ПАРИТЕ НАЗАД, Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи.Designer Tails конска опашка ткаенината има вграден челик пролет дека се прилагодува од 3/4" 1 1/4".Нови, иновативни и стилски кожа конска опашка ракави.КОГА ЌЕ ги НАРАЧАТЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ : 1 Designertail ткаенината и 1 Еластични Влакна се Врзуваат Инструкции РОК БИЛО ОБЛЕКА!Рачно изработени во САД.Без огледала е потребно, облечен е бриз.ОДИ НА БРЗО и ЛЕСНО -само 3 секунди за лесно фризури за жени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата