ASUS VL249HE 23.8 Око Нега Монитор, 1080P Full HD, 75Hz, IPS, Adaptive-Sync/FreeSync, Око Нега, HDMI VGA, Frameless Тенок Дизајн, VESA Ѕид Mountable

ASUS VL249HE 23.8 Око Нега Монитор, 1080P Full HD, 75Hz, IPS, Adaptive-Sync/FreeSync, Око Нега, HDMI VGA, Frameless

Достапно за вашата нарачка
DEN 3456.00
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 23.8-инчен Full HD следи со IPS технологија со неверојатно широк 178° агли на гледање.До 75 Hz освежете го оценувате со Адаптивни-Sync/Free Sync технологија за да се елиминира екран кинење и променлив рамка стапки за брзо и непречено игри.ASUS-ексклузивни Game Plus со crosshair, тајмер, FPS контра, прикаже усогласување функции.ASUS Око Нега технологија карактеристики TÜV Rheinland-уверение за Треперење бесплатно и Ниска Сина Светлина технологии за да се обезбеди удобно гледање искуство.Тенок и frameless дизајн со VESA ѕид-mountable назад за да зачувате на десктоп простор.Робустен Поврзување со HDMI и VGA пристаништа.Она што е во кутијата : VGA кабел, HDMI кабел, кабелот за Напојување & Адаптер, Гаранциона картичка, Quick Start Водич.На 23.8" Full HD VL249 HE следи карактеристики згодна IPS панел со 178° широк агол на гледање.Уживајте до 75 Hz refresh стапка и Адаптивни-Sync/Free Sync™ технологија за остри и јасни видео репродукција и frameless bezels за извонредно искуство.Седнете удобно со прилагодливи за навалување на столбот на +20°~-10°.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата