Вертикален Рамен Ноктот Мажите Широка Вилица Отворање Ingrown Ноктот Keyhold Ноктот Машина Нокти Алатка Помине Clippers Виткање Помине Clippers(B1)

Вертикален Рамен Ноктот Мажите Широка Вилица Отворање Ingrown Ноктот Keyhold Ноктот Машина Нокти Алатка Помине

Достапно за вашата нарачка
DEN 74.88
Залиха:

Тип На Производ : Ноктите Clippers.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Големина : 7.3 cm,6.4 cm.Clipper тело и ножеви се гарантира да не ' рѓа, дупка или ги кородираат со текот на времето!Солидна нерѓосувачки челик, исто така, помага да се обезбеди ножеви остане поостри подолго.По Продажба : Ако имате било какви прашања во процесот на користење на производи, можете да контактирате со нас и ние ќе ви обезбедиме со повеќето професионални одговори.Големина : 7.3 cm,6.4 cm Material : Нерѓосувачки steel Package содржи : 1*Помине Clippers Color : Како shown Product Тип : Ноктите Clippers Due за рачно мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата