2020 Lenovo ThinkPad E15 15.6 FHD Бизнис Лаптоп Компјутер, 10 генерација Intel i5-10210U (до 4.20 GHz), 32GB RAM меморија, 1TB SSD, WiFi HDMI Win10 Про

2020 Lenovo ThinkPad E15 15.6 FHD Бизнис Лаптоп Компјутер, 10 генерација Intel i5-10210U (до 4.20 GHz), 32GB RAM

Достапно за вашата нарачка
DEN 2159.76
Залиха:

3-Cell 45 WHr Li-ion Lithium јон, до 11 часа траење на батеријата мешана употреба.1 Генерација 1, 1 x USB-C 3.Think Pad E15 карактеристики на револуционерното USB-C порта за било начин-up конекции и супер трансфер на податоци.6 GHz база фреквенција, до 4.На Think Pad E15 е совршен за работа со мултимедија.7 Тежина : 4.1 Генерација 1, 1 x HDMI, 1 x приклучок за Слушалки/Звучници/Line-Out Приклучок, 1 x RJ-45 Батерија : мобилен lithium_ion Димензии L x W x H (инчи) : 14.Ако не се измени наведени, објектот е неотворена и неизпробван.Кога се работи на движење, треба да бидат во состојба да се поврзете со се и сешто.Ако компјутерот измени (наведени погоре), а потоа производителот кутија ќе се отвори, за да бидат тестирани и се проверуваат и да ја инсталирате надградба за да се постигне спецификации, како рекламира.2 GHz со Intel Турбо Зголеми Технологија, 6 MB кеш, 4 јадра) Хард Диск : 1 TB SSD Меморија : 32 GB DDR4 RAM меморија Оптички Диск : Нема Екран Резолуција : 1920x1080 Графика : Intel UHD Графика Оперативен систем : Windows 10 Про Портови : 1 x USB 2.Think Pad E15 е добро прилагодени за секој конференциски повик—било да е тоа интернет, во соба, или во движење.11 AC Wi Fi, ќе можете да уживате брзо и брзо поврзување.Ние продава компјутери со надградена конфигурации.Дефекти & флеки се значително намалени од страна на нашите во длабочината на инспекција & тестирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата