Markc Деца Капење Вода Играчки за Момчиња и Девојчиња за Капење Автоматско Вода Спреј АБС Материјал од 2 до 5 Години Стар Родител-Дете Интерактивни Бања Играчки Ротира

Markc Деца Капење Вода Играчки за Момчиња и Девојчиња за Капење Автоматско Вода Спреј АБС Материјал од 2 до 5 Години

Достапно за вашата нарачка
DEN 1293.84
Залиха:

❤Голема развој играчки : Тоа е многу погоден за новороденчињата, им се помогне на децата да ја употреби својата рака во мускулите, подобрување на нивната контрола, подобрување на нивната способност да ги препознаат нови работи, боја и форма признавање. ❤Вода спреј функција : Бебе зема бебето делфини, при капење или играње во базен, и се притиска на копчето за враќање назад да спреј вода. ❤Среќен и забава капење време : Деца користите симпатична куп да се соберат вода во нашето бебе бања играчки и да видиме како работи опрема.Внимавајте на правецот на вода за да се привлече внимание и да се направи да падне во љубов со ова дете.Капење. ❤Мазни и рапави : бебето е деликатна кожа потреби нежна нега.Оваа играчка е дизајниран да бидат мазни и рапави, и ќе не нула бебето. ❤Квалитет на гаранции на вашето дете за неговата безбедност и квалитет на материјали за : Нашата бања туш играчки изработени од децата безбедно, bisphenol слободните и не-токсични ABS пластика заоблени агли и мазни рабови за да се избегне било каква штета на младите деца.Име на производ : Markc Color класификација : Dolphin Material : гума, еколошки ABSSize : големина е прикажан in Weight : 300 g / 370 g Use режим : бања play Features : Бебе капење и пливање партнери, обука рака-око coordination Mode : Automatic Maintenance метод : сува ткаенина за да ги избрише површината stains Applicable возраст : 18 месеци или more Certificate Сертификација : 3 CCommodity потекло : Копното China Packing спецификација : Играчка Делфин*1, Подводен Рајот*6.

Кон својствата

Toy Dolphin*1, Undersea Paradise*6 :

Најдобри предлози во категоријата