ECSWP Домаќинство Складирање Кошница, Валкана Облека Складирање Кошница Забавува Домаќинство Облека, Кошница

ECSWP Домаќинство Складирање Кошница, Валкана Облека Складирање Кошница Забавува Домаќинство Облека, Кошница

Достапно за вашата нарачка
DEN 3457.68
Залиха:

★Користи : чување облека. ★Популарни елементи : пастирски стил. ★Тип : складирање кошница. ★Карактеристики : заштита на Животната средина. ★Материјал : памук и лен.Голем капацитет, може да биде преполн со книги, облека, играчки, итн.Од превоз може да има некои брчките, само да го задржи things Handlebars се згодни, кога се движат од перење basket Space штедење, compressible, лесно да се свитка кога не е во use Category : попречи basket Scope на примена : багаж, долна облека, перење room Expanded големина : 45 * 35cm (42 L)е Применливо објект : sundries Application : таа е погодна за излети, дома или шише, садови, готвење алатки и така натаму.100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата