Ilford Црно и Бело 1748192 Делта Про Брзо Фини Зрна Филм, ISO 400, 35mm, 36 Изложености (2 Парчиња)

Ilford Црно и Бело 1748192 Делта Про Брзо Фини Зрна Филм, ISO 400, 35mm, 36 Изложености (2 Парчиња)

Достапно за вашата нарачка
DEN 573.12
Залиха:

Ilford 1748192 Делта Ујп 400 брзо фини зрна Црн и Бел филм, ISO 400, 35mm, 36 изложености (2 Парчиња).Материјал Тип : Најлон.Должината на пакетот е за 3,9 инчи.Ширина на пакетот е 12.9 инчи.Ilford 1748192 Делта Ујп 400 брзо фини зрна Црн и Бел Филм, ISO 400, 35mm, 36 изложености (2 Парчиња).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата