Марија Jurek Белуга Кавијар Сад w/Стаклена Чинија Insert

Марија Jurek Белуга Кавијар Сад w/Стаклена Чинија Insert

Достапно за вашата нарачка
DEN 4032.00
Залиха:

Машина За Миење Садови Безбедно. **Уникатен Дизајн**.Стакло Insert (Внеси).Рачно изработени Лосос Акцент на врвот Капак.Кога повод повици за најдобар, со најдобри мора да бидат послужени во нашата Белуга кавијар сад—овој брилијантен изјава парче ќе го подигнете било прослава на едно ново ниво на класа и стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата