Проектор, 5G WiFi Проектор Full HD ТВ-лцд Проектор 1920 X1080P Поддршка 4k Двојна Bluetooth Проектор 4P/4D камен-темелник/Функцијата за Зумирање за Home/Отворено Кино,ТВ Стап,HDMI, PS4, Лапто

Проектор, 5G WiFi Проектор Full HD ТВ-лцд Проектор 1920 X1080P Поддршка 4k Двојна Bluetooth Проектор 4P/4D камен-темелник/Функцијата

Достапно за вашата нарачка
DEN 7151.76
Залиха:

Повеќето проектори само поддршка текст формат и мора да се поврзете на проектор за лаптоп / КОМПЈУТЕР со цел да се проектот Excel / Збор / PDF датотеки.Решавање проблем : На проектор резолуција е мајчин 1080 P и исто така поддржува 4 K.4 G wifi поврзување) , можете лесно може да се транспонира вашиот паметен телефон екранот за да го проекторот за поголема гледање искуство со едноставно поврзување на домашна Wi-Fi, не треба да нареди Скап HDMI адаптери!Користете C50 проектори на проектот на ѕид, плафон или лист и да уживате во вашите омилени емисии и филмови од каде што има Wi Fi конекција. Ако сте инсталирање на таванот, ве молиме да се откине долниот гумени влошки, а потоа инсталирање на проектор да се таванот-монтирани.TV Стап : Поддршка за 1080p ТВ Стап, не за 4k ТЕЛЕВИЗОР Stick Other проблем : контактирајте со продавачот услуга за било каков проблем, ние ќе ви даде најдоброто решение !!!!!.Answer : ___________________________ Note : .Таванот монтирани проектор (користење на универзална заградата е во ред).Ве молиме обрнете внимание на решавање на репродукцијата извор пред употреба.Еден копче за да го отворите Кориснички Режим на Функцијата Bluetooth, можете лесно може да поврзете на оваа проектор до дома bluetooth звучници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата