(10000pcs) #10 X 1-1/2, Авто-Дупчење Завртки, Хексадецимален Вовлечен за Миење Главата, 410 Нерѓосувачки Челик, Бродови СЛОБОДНИ во САД

(10000pcs) 10 X 1-1/2, Авто-Дупчење Завртки, Хексадецимален Вовлечен за Миење Главата, 410 Нерѓосувачки Челик,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1908.00
Залиха:

#10 X 1-1/2".Авто-Дупчење Завртки, Хексадецимален Вовлечен За Миење Глава,.stainless_steel_410. #10 X 1-1/2", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Нишка Сечење сврзувачки елементи, Само-за Дупчење Завртки, НИ Единици, Хексадецимален Вовлечен за Миење Главата, AISI 410 Нерѓосувачки Steel Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата